תכנית הסמינרים ל-2010

התורה הבודהיסטית צמחה במזרח, אך תמצית החוכמה שלה נוגעת לכל אדם באשר הוא. כיום עומדת בפנינו הזדמנות נדירה ללמוד ישירות ממורים רוחניים אותנטיים, אשר קיבלו את הכשרתם על פי המסורת הטיבטית, ומוסמכים להעביר הלאה את הידע היקר, מבלי לגרוע ממהותו. השנה, אנו מקווים שהודעה מוקדמת ככל האפשר על לוח האירועים תסייע לכל המעוניינים להיערך בהתאם על מנת להפיק תועלת מהזדמנויות מיוחדות אלה. נשמח לראותכם בין המשתתפים.

המורה

תאריכים

פרטים מקום

פאקצ'וק רינפוצ'ה

נובמבר 2-7

אנו שמחים להודיע על ביקורו השלישי של ה"ק פאקצ'וק רינפוצ'ה בארץ!

רינפוצ'ה יעביר ריטריט מדיטציה בשתיקה בן שישה ימים. נושא הריטריט יהיה: "הבהרת הדרך".

"הבהרת הדרך" הינו אוסף של טקסטים יקרי-ערך עד מאוד הבאים מן הטנגיור (אסופת המסות המתורגמות), ואשר חוברו על ידי החכמים הגדולים והמוגשמים של הודו, כמו ויִמָאלָאמִיטרָה, קַמָאלַשִילָה וסִינְגהַבְּהַדרָה, אותם ליקט וערך השנה פאקצ'וק רינפוצ'ה. הטקסטים מלמדים את ההשקפה, המדיטציה, ההתנהגות וההבשלה באופן ברור ובמדויק, ומעוטרים בציטוטים רבים מן הסוטרות של הבודהה.

הריטריט יתקיים בקיבוץ תובל בין התאריכים 2-7 בנובמבר, ימים ג' עד א'.

הרצאה "מבוא למדיטציה" על-ידי פאקצ'וק רינפוצ'ה

קיבוץ תובל

ברוח המסורת הבודהיסטית לא נקבע תעריף לפעילויות דהרמה,  וכל משתתף משאיר תרומה (דאנא) כנדבת ליבו ולפי יכולתו, ובכך מביע את הערכתו ללימוד שקיבל, מתרגל נדיבות, משתתף במאמץ הכללי ולוקח חלק בזכות הגדולה של ארגון פעילויות דהרמה בארצנו. המורה והצוות המארגן פועלים בהתנדבות, אך מקובל להשאיר תרומה למורה. אנו מתבססים על תמיכתם הנדיבה של המשתתפים ועל כספם הפרטי של המארגנים לכיסוי כל הוצאות הפעילות, ובכללן ההוצאות הקשורות באירוח המורים, וכן מימון השהייה עבור המשתתפים בסמינר. כל תרומה שתסייע לנו בכיסוי ההוצאות חיונית, ותאפשר לנו להמשיך ולהזמין מורים ארצה גם בעתיד.

בכל שאלה אל תהססו לפנות אלינו באמצעות דוא"ל או בטלפון 050-9881178 (סוזנה).
 

הצטרפו לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים וחדשות על פעילויותינו


 

בודהיזם, טיבטי, מדיטציה, נינגמה, קגיו, טיבט, עליות לרגל, דזוגצ'ן, דהרמה, בודהיסט, ואג'ר, ואג'ריאנה, מהאינה, ריגפה, ואג'רה, טנטרה, רינפוצ'ה, גורו, מהמודרה, קאילשת, אתר הרשמי של רנגג'ונג ישה גומדה ישראל, קבוצת מתרגלים של בודהיזם הטיבטי בהנחייתו של מורה צ'וקי נימה רינפוצ'ה ,עלינו, פעילויות